درباره ما

نوشته شده توسط سید محسن رهنما فرد در . ارسال به درباره ما

بارقه­ هاي اولية صندوق صاد در زمستان سال 1373 زده شد. چند دانش ­آموز دبيرستاني به پيشنهاد یکی از معلمان خود، از دبستانی در جنوب شهر تهران بازديد کردند. حس انسان دوستي و همدردي که آن بازديد در سر ايشان انداخت و تجربيات سال­ هاي دور معلمان، باعث شد ايدة ايجاد صندوق قرض الحسنه ای در ذهنشان شکل گيرد. با جمع­ آوري روزي "٥ تومان" براي کمک به دانش آموزان اين مدرسه، نخستين خشت اين بناي آسماني نهاده شد. در پاييز سال 1376 اساسنامه صندوق توسط هيأت مديره موقتي تدوين گرديد و صندوق قرض الحسنه «صاد»ازدي ماه همان سال شروع به کار نمود. پس از آن در زمستان 1382 به پیشنهاد هیات مدیره وقت و تصویب مجمع عمومی، صاد از صندوق قرض الحسنه به مؤسسه فرهنگی صاد تغییر نام داد و نهایتا در پاییز سال 1390 پس از طی مقدمات قانونی، فرآیند ثبت رسمی موسسه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلید خورد و این فرایند همچنان در جریان می باشد. داستان کامل صاد از آغاز تا امروز را می توانید در فیلم مستندی به همین نام مشاهده فرمائید. قسمت اول - قسمت دوم

در همه این سال ها به لطف و عنايت پروردگار متعال و همت اعضا و دوستداران، صاد توانسته است سرمنشأ خدمات خيريه متنوعي باشد. برای آشنایی بیشتر با این فعالیت های شما می توانید مستندهای تصویری صاد را که مربوط به برخی از حمایت شدگان از سوی صاد می باشد ملاحظه فرمائید. در عین حال خبرنامه های صاد از آغاز تا امروز مروری کامل خواهد بود بر دستاوردهای صاد. و نهایتا برنامه ها و کارکرد هایصاد شما را می تواند با چارچوب و شکل کاری و برنامه های صاد چه در گذشته و چه برای آینده بیشتر آشنا نماید.

پس از این گشت وگذار اگر مایل به عضویت در صاد باشید می توانید با اولین پرداخت خود از طریق درگاه الکترونیک به شرط انتخاب گزینه پرداخت دوره ای به عضویت صاد در آیید. و اگر تمایلی به پرداخت در حال حاضر ندارید ولی مایلید به شیوه های دیگر صاد را یاری رسانید می توانید به صفحه سایر حمایت ها مراجعه و صاد را در نیل به اهدافش یاری رسانید. و نهایتا اگر می خواهید با ما تماس بگیرید نشانی ما را در صفحه تماس با ما بیابید.