معرفي طرح 50 /50

 

صاد براي جلب حمايت­هاي افراد علاقمند به همکاري با اين مؤسسه، راه­هاي مختلفي را پيش بيني کرده است. در نظر گرفتن سبدهاي مالي مختلف و همیاریهای اجتماعي موردي و يا کلي انواع راه­هايي است که اطلاع­رساني کامل در مورد آن­ها بر روي وب سايت مؤسسه انجام شده است.

يکي از ساده­ترين و در عين حال مؤثرترين اين راه­ها طرح 50/50 صاد مي­باشد. 50/50 يعني نيم راه از شما نيمي از ما، يعني از تو حرکت و از او برکت، يعني رضاي خدا و رضاي ينده خدا و نهايتا يعني تجارتي دو سر سود که توزيع متوازن حمايت­ها را منجر خواهد شد. در اين طرح شما حداقل مبلغ 50 هزار تومان را در دوره­هاي زماني مختلف براساس علاقه تان به مؤسسه پرداخت مي­کنيد و با جذب ماهانه 50 فقره از اين کمک­ها ان شاء الله مؤسسه موفق به تامين سالانه 50 نيازمند خواهد بود. در اين طرح اگر شما تعهد نماييد مبلغ مورد نظرتان را بيش از يکبار و در دوره­هاي مختلف پرداخت نماييد به­طور خودکار عضو مؤسسه شده و به­طور مستمر در جريان فعاليت­هاي مؤسسه قرار خواهيد گرفت.

 

براي سهولت مشارکت شما در اين طرح و پرداخت مبالغ، شما مي­توانيد با مراجعه به بخش پرداخت الکترونيک وب سايت مؤسسه و اتصال به درگاه بانک ملت با داشتن هر نوع کارت از کارت­هاي بانکي که داراي رمز دوم و يا کد cvv باشند پس از تعيين مبلغ و دوره مورد نظرتان، اقدام به واريز وجه نماييد. درعين حال مي­توانيد مبالغ مورد نظر خود را به حساب جام شماره 76/17549441 بانک ملت به نام مؤسسه خيريه فاطمه الزهرا سلام اله عليها با قيد حتمي کد شناسه 100005 (وِيژه وجوهات صاد) نيز واريز کنيد که در اين صورت ضروري است واريز خود را به مؤسسه اعلام نماييد.

 

اتصال به درگاه پرداخت الکترونيک موسسه